• Milí rodičia ,

naša Materská škola  Karola Kuzmányho  41  v Kežmarku  sa zapojila do súťaže :

RALF  ROZDÁVA  RADOSŤ,

ktorú organizuje Raiffeisen banka.

Súťaž prebieha  od  3.05.2021 do 31.05.2021.

Hlavnou výhrou je 10 x 500 € pre materské školy. Ďalšími výhrami sú plyšový Ralf  pre všetky deti vo výherných škôlkach.

Podmienky súťaže : vyplniť údaje na zlosovacej kartičke, vlastnoručne podpísať a odovzdať triednym učiteľkám do hlasovacej urny. Podrobnosti k súťaži sú na hlasovacej kartičke.

Žrebovanie sa uskutoční 10.06.2021.

To, či sa víťazom stane naša materská škola, môžete vo veľkej miere ovplyvniť aj vy.

Ďakujeme  všetkým, ktorí sa tejto súťaže  zúčastnia.

Kolektív materskej školy

Milí rodičia!

Naša materská škola sa zapojila do projektu RECYKLOHRY.

Najdôležitejším pravidlom tohto projektu pre nás je:

Výchova k triedeniu a recyklácii odpadu.

Preto prosíme vás, milí rodičia, aby ste sa spolu s vašimi deťmi zapojili do projektu a spoločne nám zbierali pre MŠ staré (už nefunkčné) batérie, ktoré odovzdáte triednym učiteľkám do zberných nádob.

Po naplnení nádob budú odoslané a za splnenie úlohy získa naša MŠ body. Získané body si prostredníctvom internetového katalógu zameníme za rôzne odmeny charakteru výtvarných, či športových potrieb, hier, školských pomôcok, alebo tiež vstupeniek do divadiel, kín a ZOO.

Pre podrobnejšie informácie si, prosím, prečítajte Pravidlá projektu, ktoré nájdete na internetovej stránke našej MŠ, alebo na adrese info@recyklohry.sk .

Slovenský olympijský a športový výbor odštartoval v marci projekt Virtuálna štafeta „Pripravení na Tokio“ s výzvami, do ktorých sa zapájame.

V rámci výziev sme už  vytvorili vlastnú olympijskú pochodeň a zvládli sme aj olympijský kvíz. V mesiaci jún nás ešte čaká posledná výzva - Olympijský deň. Je to viac než len športové podujatie, je to deň, keď sa každý človek vo svete môže stať aktívnym, môže sa dozvedieť o olympijských hodnotách a objaviť nové športy. Olympizmus je životná filozofia, oslavujúca a vyvážene spájajúca telesnú zdatnosť, vôľu a ducha.

V našej materskej škole bude posledná výzva prebiehať v rámci celého týždňa v dopoludňajších hodinách od 21.6. – 25.6.2021. V prvý deň bude prebiehať otvárací ceremoniál a uvítacie aktivity pre deti, v ďalšie dni bude prebiehať oboznamovanie detí s filozofiou olympizmu a s olympijskými symbolmi a hodnotami, olympijský kvíz, medailové súťaže, 23.6. zdoláme 2021m na kolobežkách a na záver bude prebiehať záverečný ceremoniál s odmenami pre deti.

31.05.2021 16:50 | viac »

Materská škola, Karola Kuzmányho 41, 060 01 Kežmarok
  • riaditeľka školy: +421 524568724, 0917 345 953